Українці повинні були працювати в Польщі, але вони вибрали … Чехію. Польські прикордонники затримали їх

Офіцери прикордонної служби вчора вранці зупинили, троє чоловіків, що прямували до Чехії,  з польською візою та польською декларацією про намір виконувати роботу, мали працювати легально в Польщі. Однак вони вирішили працювати в Чехії.

Офіцери  відділення прикордонної служби в Єлені-Гурі затримали трьох громадян України, які подорожували з Польщі до Чеської Республіки під час перевірки осіб, які подорожували автобусом з Кам’янець-Подільського до Праги.

— 40, 24, 19-річні чоловіки надали свої паспорти для перевірки, в яких їм видавали візу з правом на роботу. Всі троє також мали заяви про доручення їм роботи в Познані як будівельника. Іноземці, однак, не планували працевлаштовуватися у роботодавця в Познані, а також не мали наміру з ним зв’язуватися. Вони знайшли роботу в Чеській Республіці поблизу Праги в компанії з виготовлення піддонів, і вони їхали туди.
Чоловіків затримували за порушення умов в’їзду та перебування. У присутності перекладача вони надавали обширні пояснення. Комендант ПСЖ в Єленя Гура видав усім трьом  рішення про обов’язок повернення протягом 15 днів з одночасним забороною на в’їзд до Польщі та інших країн Шенгену на півроку — повідомляє
Майор С.Г. Йоанна Конечняк, прес-секретар командира Прикордонної служби Наддержанського.

http://dolnoslaskie.naszemiasto.pl/artykul/ukraincy-mieli-pracowac-w-polsce-ale-wybrali-czechy,5052871,art,t,id,tm.html

Author: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *